Logo firmy

Krby Austroflamm Plzeň

Sháníte krby Austroflamm v regionu Plzeň? Doporučujeme vám kontaktovat plzeňskou firmu HESTIA!


Prodej, poradenství, stavba krbů a kamen v Plzeňském kraji

Firma HESTIA byla založena v roce 1998 a zabývá se nejen prodejem krbových kamen, krbových vložek a kamnových vložek, ale také poradenstvím, projekcí a stavbou sálavých a akumulačních topidel. Vedle osvědčeného přírodního kamene používá v návrzích krbů a kamen i materiál z kovu, skla, keramiky, dřeva nebo cihel. Citlivá kombinace pak umožňuje uspokojit vyznavače všech stylů. Hlavním kritériem firmy Hestia CZ je individuální přístup ke každé zakázce, od atypického návrhu, až po samotnou instalaci a servis.


Stavba kamen 100% na míru

Plzeňská firma HESTIA CZ s r.o. je zkušeným odborníkem v oblasti kamnářství. HESTIA je členem Cechu kamnářů České republiky a umí postavit kvalitní krby i kamna 100% na míru dle přání zákazníka. HESTIA realizuje stavby z přírodního kamene, kachlové, cihlové či omítané stavby.


Specialista na krby v Plzni

HESTIA v Plzni prezentuje na ploše 150 m2 spolehlivé a výkonné topeniště, krby, kamna. Firma HESTIA má bohaté zkušenosti a garantuje krátké dodací lhůty výroby kamen a krbů. Společnost HESTIA CZ má exkluzivitu v zastupování a prodeji krbových a kamnových vložek značek AUSTROFLAMM a LEDA v České republice.

 

Dobrá rada

TYP: HESTIA je také specialista na krby v regionu Hradec Králové